MEDEWERKERS

Dick Koster
Directie
+31 (0)6 10 84 31 09

dick@panne.nl

Michael Meijer
Commercieel Manager
+31 (0)6 43 04 11 37

mmeijer@panne.nl

Marco Stigter
Business Unit Manager Offshore en Industrie
+31 (0)6 53 25 56 75

marco@panne.nl

Marcel Broekman
Offshore/ Industrie uitvoering
+31 (0)6 51 02 74 73

marcel@panne.nl

Chris Spruijt
Offshore/ Industrie
+31 (0)6 18 21 21 17

chris@panne.nl

Robby Kartowikromo
Offshore Coördinator
+31 (0)6 53 19 21 48

robby@panne.nl

Menno van Gils
Business Unit Manager Bouw en Infra
+31 (0)6 22 69 26 57

menno@panne.nl

Kenan Ozbicer
Offshore/ Industrie uitvoering
+31 (0)6 41 99 44 40

kenan@panne.nl

Richard Bredius
Bouw/ Infra uitvoering
+
31 (0)6 53 76 37 87

richard@panne.nl

Dennie Look
Bouw/ Infra uitvoering
+31 (0)6 48 78 75 76

dennie@panne.nl

Floor Onrust
Bouw/ Infra uitvoering
+31 (0)6 18 21 21 18

floor@panne.nl

Toegangstoren Zaandam

15 juni 2018

AH Delflandplein

14 juni 2018

Tentconstructie

14 juni 2018

Kreekraksluizen

14 juni 2018

Asian Hercules

14 juni 2018

Hangsteiger kraan

4 mei 2018

Schade aan hotelschip

16 februari 2018

vanderValk Amsterdam

15 februari 2018

Hangsteiger Hartelbrug

1 december 2017

Plaatsing ketel NGT

1 december 2017

Steigerbouw van der Panne Rotterdam B.V.

Stadionweg 35c
Postbus 9297
3007 AG Rotterdam
e: info@steigerbouw.nl
i: www.steigerbouw.nl

KvK : 24154445
Ing rek. : 69.45.11.765
IBAN : NL76 INGB 0694511765
BIC : INGBNL2A

G rek. :99.60.87.028
IBAN : NL85 INGB 0996087028
BIC : INGBNL2A
BTW nr. : NL00.71.17.553.B01