Skip to content

MEDEWERKERS

Dick Koster
Directie
+31 (0)6 10 84 31 09

dick@panne.nl

Marco Stigter
Business Unit Manager Offshore en Industrie
+31 (0)6 53 25 56 75

marco@panne.nl

Marcel Broekman
Offshore/ Industrie uitvoering
+31 (0)6 51 02 74 73

marcel@panne.nl

Chris Spruijt
Offshore/ Industrie uitvoering
+31 (0)6 18 21 21 17

chris@panne.nl

Robby Kartowikromo
Offshore/ Industrie uitvoering
+31 (0)6 53 19 21 48

robby@panne.nl

Kenan Ozbicer
Offshore/ Industrie uitvoering
+31 (0)6 41 99 44 40

kenan@panne.nl

Menno van Gils
Business Unit Manager Bouw en Infra
+31 (0)6 22 69 26 57

menno@panne.nl

Richard Bredius
Bouw/ Infra uitvoering
+
31 (0)6 53 76 37 87

richard@panne.nl

Michael Herfst
Bouw/ Infra uitvoering
+31 (0)6 18 21 21 18

michael@panne.nl

Dennie Look
Bouw/ Infra uitvoering
+31 (0)6 48 78 75 76

dennie@panne.nl

Frank van Rhee
Materieel / personeel planning
+31 (0)10 41 99 155

fvanrhee@panne.nl

Steiger t.b.v. onderhoud kraan

24 december 2019

Smart to be Safe

8 november 2019

Steigers om Sluisdeuren

18 oktober 2019

Diverse steigers verbouwing

15 oktober 2019

Steigers nieuwbouw Muiden

15 oktober 2019

Steiger op kraan

15 oktober 2019

Veilige werkplek op hoogte

24 september 2019

Steiger voor Tensioner

24 september 2019

Noodperron Metrostation

24 september 2019

Toegangssteiger Wind turbines

24 september 2019

Steigerbouw van der Panne Rotterdam B.V.

Stadionweg 35c
Postbus 9297
3007 AG Rotterdam
e: info@panne.nl
i: www.steigerbouw.nl

KvK : 24154445
Ing rek. : 69.45.11.765
IBAN : NL76 INGB 0694511765
BIC : INGBNL2A

G rek. :99.60.87.028
IBAN : NL85 INGB 0996087028
BIC : INGBNL2A
BTW nr. : NL00.71.17.553.B01

Scroll To Top