Spring naar content
   010 419 91 55   |   Bij nood buiten reguliere openingstijden BEL 0800-1416

MEDEWERKERS

Dick Koster
Directie
+31 (0)6 10 84 31 09

dpkoster@panne.nl

Marco Stigter
Business Unit Manager Offshore en Industrie
+31 (0)6 53 25 56 75

mastigter@panne.nl

Marcel Broekman
Offshore/ Industrie uitvoering
+31 (0)6 51 02 74 73

mlbroekman@panne.nl

Chris Spruijt
Offshore/ Industrie uitvoering
+31 (0)6 18 21 21 17

chspruijt@panne.nl

Robby Kartowikromo
Offshore/ Industrie uitvoering
+31 (0)6 53 19 21 48

rpkartowikromo@panne.nl

Kenan Ozbicer
Offshore/ Industrie uitvoering
+31 (0)6 41 99 44 40

kozbicer@panne.nl

Menno van Gils
Business Unit Manager Bouw en Infra
+31 (0)6 22 69 26 57

mvangils@panne.nl

Richard Bredius
Bouw/ Infra uitvoering
+
31 (0)6 53 76 37 87

rbredius@panne.nl

Dennie Look
Bouw/ Infra uitvoering
+31 (0)6 48787576

dlook@panne.nl

Frank van Rhee
Materieel / personeel planning
+31 (0)10 41 99 155

fvanrhee@panne.nl

Emergency Response Telephone Number

Buiten reguliere werktijden en in het weekend voor noodgevallen zoals ongevallen, milieuincidenten, ziekte o.i.d.

0800-1416

 

QUESTIONS?!

OR CALL 010 419 91 55

In case of emergency outside regular hours CALL 0800-1416

Steigerbouw van der Panne Rotterdam B.V.

Veerweg 59
Postbus 9297
3007 AG Rotterdam
e: info@panne.nl
i: www.steigerbouw.nl

KvK : 24154445
Ing rek. : 69.45.11.765
IBAN : NL76 INGB 0694511765
BIC : INGBNL2A

G rek. :99.60.87.028
IBAN : NL85 INGB 0996087028
BIC : INGBNL2A
BTW nr. : NL00.71.17.553.B01

Scroll naar boven